В "ДНР" студентам обіцяють "проблеми" за неявку на "вибори"

Студентам у Донецьку "настійно рекомендують" взяти участь у незаконному "голосуванні" бойовиків, інакше "будуть проблеми"

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Громадське".

Зокрема один зі студентів Донецького політехнічного інституту розповів, що у профкомі факультету їм заявили про необхідність відвідати "вибори", інакше факультет і деканат "отримають догану", а проблеми "будуть у всіх".

У свою чергу представник омбудсмена в Донецькій і Луганській областях Павло Лисянський повідомив, що мешканців окупованій частині Донбасу примушують брати участь у "голосуванні".

"Людей примусово зганяють для того, щоб вони взяли участь у створенні і розвитку незаконного збройного формування під назвою "ЛНР" і "ДНР", – зазначив він.

Лисянський додав, що бойовикам "потрібно забезпечити масовість, аби зняти це на відео". "До шкіл та університетів, до "державних" підприємств, до приватних підприємців приходили так звані спецслужби з вимогою забезпечити явку на цих так званих "виборах". Сказали, якщо цього не буде, до них застосують заходи, зокрема погрожували кримінальними справами, розмовляли доволі жорстко", - повідомив представник омбудмена.

Крім цього, в окупованому Донецьку 11 листопада у зв'язку з незаконними "виборами" бойовики обмежать рух транспорту.

Повідомляється, що з 12:00 перекриють рух для всіх видів транспортних засобів, крім громадського муніципального транспорту по вул. Артема, вул. Постишева, пр. Грінкевича, Театральним проспектом, на пр. Гурова, бул. Шевченко і бул. Пушкіна.

Нагадаємо, 10 листопада Петро Порошенко закликав громадян України, які перебувають на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, не брати участі у незаконних виборах ватажків "Л-ДНР", призначених Росією на 11 листопада.

Того ж дня Європейський союз засудив заплановані проросійськими бойовиками на 11 листопада "вибори" на окупованих територіях Донецької і Луганської областей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #ДНР #ЛНР