В Авакова зробили попередження "хрестоходам" Московського патріархату

Правоохоронні органи готові вдатися до непопулярних методів для забезпечення безпеки при проведенні хресної ходи Української Православної Церкви Московського Патріархату в Києві
Depo.Життя
20 липня 2016 15:38
ФОТО: depo.ua

Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, пише depo.ua з посиланням на Департамент комунікації Національної поліції України.

"Ми не допустимо ні краплі крові, але, в разі необхідності - будемо використовувати і непопулярні методи", - сказав Яровий.

У свою чергу, глава СБУ Василь Грицак підкреслив, що хресна хода УПЦ МП може бути використана для дестабілізації ситуації в країни.

"Немає ніяких претензій до віруючих. Ми поважаємо їх вибір. Але в СБУ надходить інформація з різних джерел про присутніх серед віруючих провокаторів. Тому відповідальність за безпеку хресного ходу безумовно також повинні нести організатори цього заходу", - зазначив глава СБУ.

Нагадаємо, близько 3 тисяч вірян беруть участь у Всеукраїнській хресній ході, організованій Українською православною церквою Московського патріархату.

3 липня одна колона вийшла зі Свято-Успенської лаври в місті Святогірськ на Донеччині. Друга - 9 липня вирушила з Почаївської лаври у Тернопільській області.

Колони планують зустрітися в Києві 27 липня перед святкуванням Дня хрещення Київської Русі.