В атмосфері зафіксували критичний рівень вмісту CO2

Рівень вмісту вуглекислого газу в атмосфері нашої планети в 2015 році вперше за час спостережень досяг критичної позначки в 400 частин на мільйон
Depo.Життя
25 жовтня 2016 05:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила Всесвітня метеорологічна організація (ВМО), пише Depo.ua з посилнням на Російську службу BBC.

На думку фахівців ВМО, не виключено, що концентрація СО2 в атмосфері тепер не опуститься нижче цієї планки "протягом життя багатьох поколінь".

Критичний рівень вмісту діоксиду вуглецю був зафіксований на станції забору проб повітря, розташованої в Мауна Лоа на Гаваях.

В оприлюдненій Всесвітньою метеорологічною організацією доповіді щодо парникових газів зазначається також істотне збільшення вмісту в атмосфері метану та оксидів азоту.

Пов'язані з антропогенними чинниками викиди парникових газів в атмосферу, згідно зі статистикою ВМО, в 2014-2015 роках залишалися на відносно стабільному рівні.

Як припускають експерти, вміст вуглекислого газу в атмосфері не опуститься нижче 400 ppm (часток на мільйон) протягом усього 2016 року.

За словами метеорологів, в останній раз рівень вмісту СО2 в атмосфері Землі регулярно піднімався вище 400 ppm в період від трьох до п'яти мільйонів років тому.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя