Усі терміни і вартість: нові правила отримання паспортів і міграційних документів в Україні

Кабінет Міністрів України встановив перелік адмінпослуг у сфері міграції, та їх вартість, зокрема за оформлення та обмін паспортів та міграційних документів
Depo.Життя
7 листопада 2016 12:09
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в  постанові уряду № 770 від 2 листопада "Деякі питання надання адміністративних послуг у сфері міграції", яка опублікована на сайті Кабміну, передає Depo.ua.

Згідно з додатком до документа, оформлення (зокрема замість втраченого або викраденого) та обмін паспорта громадянина України у формі ID-картки, крім першого оформлення документа, з дня оформлення заяви-анкети в строк не пізніше як за 20 робочих днів коштує 87 грн, не пізніше ніж за 10 робочих днів – 174 грн.

Вартість оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) і обміну "загранки" у строк не пізніше ніж за 20 робочих днів встановлена на рівні 253 грн, не пізніше ніж за сім робочих днів – 506 грн, не пізніше ніж за три робочих дні – 506 грн.

Оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) і обмін проїзного документа біженця в термін протягом 15 робочих днів з дня звернення заявника за отриманням документа обійдеться в 156,46 грн.

Також, 156,46 грн коштує оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) і обмін посвідчення особи без громадянства для виїзду за кордон у строк протягом 15 робочих днів з дня прийняття необхідних документів, передбачених законодавством.

Оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) і обмін посвідчення біженця, крім оформлення посвідчення біженця вперше, у термін протягом 15 робочих днів з дня прийняття необхідних документів, передбачених законодавством, коштує 116,34 грн.

Оформлення (у тому числі замість втраченої або вкраденої) і обмін посвідки на постійне проживання у термін протягом 15 робочих днів з дня прийняття документів, передбачених законодавством, обійдеться в 253 грн, на тимчасове – в 156,46 грн.

Вартість оформлення (у тому числі замість втраченої або вкраденої) та обміну картки мігранта у термін протягом 10 робочих днів з дня прийняття документів, передбачених законодавством, встановлена на рівні 137,8 грн.

Оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) і обмін посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту, крім оформлення посвідчення особи, яка потребує додаткового захисту вперше, у термін протягом 15 робочих днів з дня звернення заявника за отриманням документа, коштує 116,34 грн.

Крім того, 156,46 грн доведеться заплатити за оформлення (у тому числі замість втраченого або викраденого) і обмін проїзного документа особи, якій надано додатковий захист, у термін протягом 15 робочих днів з дня звернення заявника за отриманням документа.

"Рішення ухвалене на виконання вимог Закону України "Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, спрямованих на лібералізацію Європейським Союзом візового режиму для України", – йдеться у коментарі до постанови.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя