Уряд змінив правила призначення субсидії непрацюючим пенсіонерам

Кабінет міністрів України постановив, що при призначенні житлової субсидії для непрацюючих з цього року пенсіонерів повинен враховуватися їхній дохід тільки за попередній перед зверненням місяць, а не за весь попередній рік, як було раніше
Depo.Життя
12 вересня 2016 08:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева під час прямої телефонної лінії контактного центру уряду, передає depo.ua з посиланням на прес-службу міністерства.

За словами глави відомства, своїм рішенням від 8 вересня уряд відреагував на численні звернення українців, які в 2015 році працювали і отримували заробітну плату, або зарплату і пенсію, а в 2016 році з тих чи інших причин залишили роботу і отримують єдиний вид доходу – пенсію.

"У людей це викликало нерозуміння, чому беруться до уваги їхні доходи, що не відповідають сьогоднішньому дню. Мовляв, чому при розрахунку розміру субсидії враховується дохід за весь рік, якого в реальності у людини сьогодні немає. Тому прийнято соціально справедливе рішення - піти назустріч пенсіонерам в той час, як їхні доходи знизилися в порівнянні з минулим роком", - сказав міністр.

Рева підкреслив, що всім непрацюючим пенсіонерам, які звернуться за призначенням субсидій з вересня, вона буде призначена виходячи тільки з розміру поточного доходу, тобто, щомісячної пенсії, а не сукупного доходу за весь 2015 рік.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя