Уряд виділив 180 млн грн на лікування українців за кордоном

Уряд направив 183,8 млн грн на лікування громадян України в інших країнах
Depo.Життя
9 вересня 2016 19:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

Як стало відомо, уряд здійснив перерозподіл видатків державного бюджету, передбачених Міністерству охорони здоров'я на 2016 рік, збільшивши видатки за програмою "Лікування громадян України за кордоном" на суму 183,8 млн грн.

Законом України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" на фінансування зазначеної програми було передбачено 203,9 млн грн, що задовольнило потребу лише на 57,5% і дозволило здійснити оплату лікування за кордоном 75 осіб.

Зараз, за ​​інформацією Міністерства охорони здоров'я, на обліку перебуває ще 46 осіб, які потребують лікування за межами країни. Збільшення фінансування програми дозволить забезпечити їх лікування.

Нагадаємо, в закордонні клініки за програмою "Лікування громадян України за кордоном" направляються громадяни України для отримання медичної допомоги переважно з приводу онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювань і вроджених аномалій розвитку, в разі неможливості її надання в умовах закладів охорони здоров'я України.

 

 

 

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя