Уряд оплатить 5 млн грн боргу кримського телеканалу ATR

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив виділити з держбюджету п’ять мільйонів гривень на оплату боргу кримськотатарського телеканалу ATR
Depo.Життя
10 березня 2016 16:18
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили в прес-службі Міністерства інформаційної політики.

Прем’єр-міністр доручив Міністерству фінансів України, Міністерству інформаційної політики України та Міністерству соціальної політики України виділити п’ять мільйонів гривень на оплату боргу кримськотатарського телеканалу ATR перед шведською компанією SES ASTRA AB (супутник Astra A4) .

“Я прошу Міністерство фінансів разом з Міністерством інформаційної політики ... щоб ми швиденько погасили (борг) в 5 млн гривень”, — сказав Яценюк під час засідання Кабміну.

За словами Міністра інформаційної політики Юрія Стеця, в ході переговорів зі шведською компанією SES ASTRA AB, якій телеканал заборгував близько 10 мільйонів гривень, була досягнута домовленість, що діяльність ATR не буде зупинена до вирішення питання із заборгованістю.

Нагадаємо, що кримськотатарський телеканал ATR опівночі 1 квітня 2015 припинив мовлення через відмову в реєстрації в Роскомнагляді. Проте 17 червня телеканал ATR відновив своє мовлення у Києві.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя