УПЦ КП закликала не бити геїв

Українська Православна Церква Київського Патріархату виступає проти гомосексуалізму, однак закликає віруючих утриматися від ненависті один до одного
Depo.Життя
10 червня 2016 16:53
ФОТО: depo.ua

Про це сказано у заяві Української православної церкви Київського патріархату щодо Маршу рівності, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Церкви.

"Насправді ж такий гріховний потяг не є ні вродженою особливістю певної людини, ні варіантом нормальної статевої поведінки. З релігійної точки зору одностатева сексуальність є наслідком особистого вільного, але помилкового, вибору людини та проявом глибоко вкоріненого у ній гріха", - сказано у заяві.

УПЦ КП також зазначає, що це стосується і тих, хто схвалює гомосексуалізм.

"Ми не виступаємо за дискримінацію осіб, які вважають себе гомосексуалістами, але ми категорично проти того, щоби гомосексуальний спосіб життя й поведінка трактувалися як природні, нормальні та корисні для суспільства й особистості", - сказано у заяві.
Водночас УПЦ КП наголошує, що віруючі не мають і не повинні мати ненависті або упередженого ставлення до осіб, які мають гомосексуальні схильності.

"У зв'язку з оголошеними на 12 червня цього року в Києві публічними акціями прихильників пропагування нормальності одностатевих відносин, а також акцій протесту проти цього, закликаємо всіх до незастосування насильства. Ми категорично відкидаємо заклики до насильства і навіть кровопролиття, як не згідні з духом Євангелія", - заявляє УПЦ КП.

Нагадаємо, що марш представників ЛГБТ-спільноти запланований на 12 червня у Києві. Націоналісти з "Правого сектору" та Добровольчого руху ОУН вже заявили, що мають намір розігнати марш. А до КМДА подана петиція щодо скасування заходу через те, що він не на часі

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя<