Університет ім. Богомольця замінив перепустки без Криму

Національний медичний університет імені О.О. Богомольця замінив перепустки без Криму
Depo.Життя
29 лютого 2016 22:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці" голова студради медичного факультету Ілля Бурлаченко, передає depo.ua.

"Так як навчальний заклад не має власних потужностей для виготовлення необхідного реквізиту, перепустки було замовлено у приватного підприємства. Електронні перепустки потрібні так як в Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця розгортається програма з підвищення безпеки проживання у гуртожитках, що включає в себе турнікети з автоматичною пропускною системою на вході до гуртожитку та індивідуальні перепустки з фотографією та даними мешканця, що видаються мешканцям студмістечка безкоштовно.

Ввечері 25 лютого мешканцям гуртожитку №3 почали видавати нові перепустки. Після того як одним зі студентів було помічено, що мапа України на зворотній поверхні карток з нової партії зображена без півострову Крим, видача перепусток зупинилась, а видані картки були відкликані у мешканців гуртожитку в повному обсязі.
Університет ім. Богомольця замінив перепустки без Криму  - фото 1

Адміністрація студентського містечка НМУ негайно звернулась до виробника за поясненнями. Фірма-виробник принесла свої вибачення та у терміновому порядку перевипустила тираж перепусток, цього разу з картою України із Кримом.
Нові картки почали видавати мешканцям студентського гуртожитку вже ввечері 26 лютого. Таким чином, ситуація була повністю вирішена ще до потрапляння фото у соцмережі та реакції інтернет-ЗМІ.

У подальшому адміністрація НМУ розриває будь-які відносини з фірмою-виробником електронних пластикових карток. Наразі в університеті проводиться внутрішнє службове розслідування, з осіб відповідальних за співпрацю з виробником карток взяті доповідні та вирішується питання про дисциплінарне стягнення", - повідомив він. 

Нагадаємо, що сьогодні з'явилася інформація про те, що студентам Національного медичного університета імені О.О. Богомольця Університет ім. Богомольця замінив перепустки без Криму  - фото 2

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя