Умеров залишиться у Криму попри все

Заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільямі Умеров заявив, що залишатиметься в окупованому Криму за будь-яких обставин
Depo.Життя
10 вересня 2016 17:51
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив в інтерв'ю "Громадському радіо", передає depo.ua.

"Якщо б я хотів покинути Крим, я б залишив його вже давно. Були цікаві пропозиції працевлаштування, але я вважаю, що поки є можливість не залишати Батьківщину, її залишати не варто. Я для себе вирішив, що буду залишатися в Криму за будь-яких обставин, навіть якщо судові розгляди будуть розвиватися не на мою користь", - сказав він.

Крім того, за словами Умерова, рішення комісії рішення комісії про оголошення його здоровим стало результатом великого резонансу справи.

"Я вдячний медичному персоналу, лікарів, які винесли об'єктивне рішення. Союз психіатрів України звернувся з подячним листом до психіатрів Криму зі словами подяки за об'єктивне рішення", - додав він. 

Нагадаємо, 12 травня ФСБ по Криму порушила проти Умерова кримінальну справу за ст. 280.1 за нібито заклик в ефірі ATR до дій, які загрожують територіальній цілісності Росії. Умеров заявляв, що його слова в передачі неправильно переклали.

11 серпня Умерову стало зле в суді, його госпіталізували. Попри це, суддя винесла ухвалу відправити Умерова на психіатричну експертизу.

Ільмі Умерова помістили у дев'яте відділення стаціонарної судово-психіатричної експертизи для осіб, які не перебувають під вартою. 21 серпня стан здоров'я Умерова різко погіршився

7 вересня  Умерова звільнили з лікарні, визнавши психічно здоровим. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя