"Укрзалізниця" знову призначила додаткові потяги на Великодні свята

ПАТ "Укрзалізниця" за результатами опитування у Facebook призначає ще два поїзди із Києва до Львова на Великодні та травневі свята

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

"Укрзалізниця" провела опитування на своїй сторінці у Facebook, за результатами якого визначила, що Львів залишається найбільш затребуваним напрямком під час подорожей на Великодні та травневі свята.

Саме тому компанія вирішила призначити два поїзди: № 755/756 та № 211/212 сполученням Київ — Львів. 

Зазначається, що в опитуванні на сторінці ПАТ "Укрзалізниця" у Facebook на момент підбиття підсумків взяли участь 2162 респонденти. З них 320 користувачів висловилися за додаткові поїзди до Львова. Майже на сотню менше голосів віддано за призначення поїздів до Івано-Франківська. Від 100 до 200 голосів набрали Одеса, Ужгород, Харків, Польща. Серед інших напрямків, які запропонували користувачі, також Трускавець, Генічеськ, Чернівці та Новоолексіївка тощо.

Отримані результати, звичайно, не можуть вважатись всеосяжними і репрезентативними та, швидше, відбивають побажання наших найактивніших фоловерів у соціальній мережі. Проте ці дані неодмінно будуть взяті до уваги фахівцями Укрзалізниці під час планування наступних перевезень пасажирів, особливо в час пікових подорожей залізницею.

Додатковий поїзд "Інтерсіті" № 756 Київ — Львів вирушить зі Львова 26 квітня та 1 травня о 23:00, прибуде до Києва наступного дня о 05:50. Зворотно поїзд вирушить 27 квітня та 2 травня о 00:15, прибуде до Львова наступного дня о 05:47. Він робитиме зупинку на станції Коростень.

Поїзд № 211/212 Київ — Львів вирушить із Києва 26 квітня о 12:10 та прибуде до Львова о 22:14. Зворотно відправлення 27 квітня о 01:28, прибуття до Києва наступного дня о 09:14. Поїзд робитиме зупинку на станції Шепетівка.

Укрзалізниця вже почала відкривати продаж квитків на зазначені поїзди. Їх можна придбати в залізничних касах та онлайн.

Загалом на Великодні та травневі свята Укрзалізниця вже призначила 23 додаткові поїзди та додаткові рейси 5 цілорічним поїздам. Зокрема, це поїзди до Львова, Ковеля, Ужгорода, Чернівців, Хмельницького, Жмеринки, Миколаєва, Одеси, Херсона, Дніпра, Кривого Рога, Харкова, Покровська, Запоріжжя, Бахмута, Кременчука, Шостки, Черкас, Вінниці та інших міст.

Додається, що робота щодо призначення додаткових поїздів триває.

Нагадаємо, що "Укрзалізниця" призначила два додаткові поїзди через Львів на Великодні свята.

Також ми повідомляли, що ПАТ "Укрзалізниця" призначила 19 поїздів та додаткові рейси п’яти графікових поїздів, які допоможуть зручніше пересуватись українцям на Великодні та травневі свята.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна