ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Укроборонпром" продав бойових машин на понад 3 млрд грн

У 2017 році ДП "Завод імені. В.О. Малишева", який входить до складу ДК "Укроборонпром", продав бойових машин на понад 3 мільярди гривень

Depo.Життя
12 січня 2018 16:14
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на прес-службу ДК "Укроборонпром".

"Такий результат був досягнутий завдяки 100% виконанню заводом всіх поставлених задач у визначений термін. У тому числі – завершення планових відправок танків БМ "Оплот" для Королівства Таїланд у 2017 році", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що остання партія бойових машин пройшла стаціонарні та польові випробування, вся продукція була перевірена замовником, отримала відповідні сертифікати та 27 грудня – відправлена.

"За контрактом із Таїландом заводу Малишева залишилося здати замовнику усього декілька бойових машин. На підприємстві планують завершити виконання домовленостей в I кварталі 2018 року", – додали у концерні.

Окрім того, завод завершив відправку чергової партії моторно-трансмісійних установок для Республіки Пакистан – відвантажена вже п'ята партія.

"Моторно-трансмісійні установки представляють собою комплекти, в які входять двигун, трансмісія, системи обслуговування двигуна, система очистки повітря, броньований дах. В подальшому всі ці комплекти встановлюватимуться на пакистанські бойові машини "Аль-Халід-1"", – пояснили на підприємстві.

Окрім того, наразі, "Завод ім. Малишева" готовий приступити до виконання державного оборонного замовлення з виготовлення танків "Оплот" для Збройних сил України.

В "Укроборонпромі" додали, що в 2014 році обсяг реалізації продукції був у 20 разів меншим і складав лише біля 150 мільйонів гривень.

Нагадаємо, фінансування військового озброєння в Україні за три роки збільшилось у 10 разів. За цей час державний концерн "Укроборонпром", передав на озброєння української армії 16 тисяч одиниць військової техніки.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя