Укроборонпром працює над випуском нового безпілотника

"Укроборонпром" працює над створенням тактичного багатофункціонального безпілотного авіакомплексу, який буде виготовлено вже наприкінці 2016 року
Depo.Життя
29 січня 2016 17:52
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив заступник генерального директора з авіабудування та виробництва Юрій Пащенко, якого цитує прес-служба концерну, передає depo.ua.

"Тактичний безпілотник буде виготовлено наприкінці 2016 року, а вже у першому кварталі 2017-го передано військовим для державних випробувань. Одна з важливих рис нового безпілотника - це те, що головні складові частини будуть вітчизняного виробництва. Це і двигун, і сам планер, і бойове навантаження, засоби спостереження і зв'язку. В Україні зберігся колосальний потенціал, який ми втілюємо у нових високотехнологічних виробах", - зазначив Пащенко.

Основною функцією комплексу є розвідка. Але новинка матиме невелике бойове навантаження і вражатиме наземні цілі. 2015 року фахівці концерну відпрацювали саму концепцію БпЛАК, наразі команда з представників низки підприємств "Укроборонпрому" працює над першим зразком.

В роботі над створенням нового безпілотника задіяні такі найвідоміші підприємства концерну, як державне підприємство "Антонов", державна акціонерна холдингова компанія "Артем", ДП "Ізюмський приладобудівний завод",  ДП "Оризон-навігація", ДП "Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро "Прогрес" ім. академіка Івченка", ПАТ "Київський завод "Радар" та інші. Це також підприємства, підвідомчі Державному космічному агентству - Центральне конструкторське бюро (ЦКБ) "Арсенал" та ПАТ "Хартрон".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя