Стало відомо, хто представлятиме Україну на Євробаченні-2016

Переможцем Національного відбору на міжнародний конкурс "Євробачення - 2016" стала Джамала
Depo.Життя
21 лютого 2016 23:35
ФОТО: depo.ua
Стало відомо, хто представлятиме Україну на Євробаченні-2016
Стало відомо, хто представлятиме Україну на Євробаченні-2016

Таким чином, Джамала представлятиме Україну в Стокгольмі з піснею "1944", присвяченою депортації кримських татар, передає depo.ua.

Стало відомо, хто представлятиме Україну на Євробаченні - фото 1

Друге місце зайняла група The Hardkiss. Серед претендентів на перемогу також були групи "НеАнгели", Sunsay, Brunettes Shoot Blondes і Pur: Pur.

Традиційно Національний відбір не обійшовся без скандалів. Так, пісню «НеАнгелів» Higher викрили в схожості з хітом Beyonce "Running". Але найбільше уваги ЗМІ приділили виконавцю Sunsay (справжнє ім'я - Андрій Запорожець), який став беззаперечним лідером першого півфіналу українського відбору.

По-перше, кілька запитань виникло до його пісні "Love Manifest". Деякі стверджують, що вона нагадує "Moves Like Jagger" американської групи Maroon 5. Крім того, пісня Запорожця вийшла ще в 2014 році, що суперечить умовам "Євробачення". В оргкомітеті конкурсу пізніше відзначили, що кількість переглядів під піснею було настільки мізерним, що організатори дозволили Sunsay продовжити участь у відборі. По-друге, Sunsay активно гастролює в окупованому Криму, а також Росії та до виконавця виникло багато питань щодо його громадянської позиції.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя