Українцям пропонують новорічні ялинки і сосни в ящиках

Державне агентство лісових ресурсів підготувало до реалізації в 2015 році понад 360 тисяч новорічних ялинок, які ростуть на спеціально відведених територіях
Depo.Життя
24 грудня 2015 16:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила перший заступник голови Держлісагентства Христина Юшкевич, передає depo.ua з посиланням на прес-службу Кабміну.

"Ми підготували понад 360 тисяч новорічних ялинок. Це не означає, що всі вони зрубані, - це ті, які підготовлені до реалізації й ростуть на відведених територіях. І якщо у вас буде бажання придбати новорічну красуню, можете звернутися до наших підприємств і замовити, і після цього вона буде зрубана під реалізацію", - наводяться в повідомленні слова Юшкевич.

Вона відзначила, що бажаючі можуть придбати ялинку в горщику.

Згідно з повідомленням, у новорічний період у три рази збільшується штраф за незаконну вирубку ялинок. Працівники лісгоспів зобов'язані повідомляти про кожний факт незаконної вирубки хоча б одного дерева правоохоронні органи.

За словами Юшкевич, кожне дерево має бірку, на якій вказані серія і номер, за якими всі бажаючі можуть перевірити походження ялинки на спеціальному сайті. Це допомагає відслідковувати, наскільки законно продається чи придбано дерево.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

 

Мітки: ялинки