Українців закликають відмовитися від цирків із тваринами

В Україні стартувала кампанія із заборони використання тварин у цирках
Depo.Життя
5 квітня 2016 11:49
ФОТО: depo.ua

Активісти UAnimals подали електронну петицію на сайті Президента та закликають усіх небайдужих підтримати ініціативу.

Варто зазначити, що останнім часом розвинені країни все частіше відмовляються від використання тварин у сфері розваг. Сьогодні закони, що забороняють чи обмежують залучення тварин до циркових постановок, діють в Австрії, Великобританії, Швеції, Австралії, Канаді, Фінляндії, багатьох штатах США та ще в кількох десятках країн. В Україні заборонити використання тварин у цирках закликають активісти ініціативної групи UAnimals.

«Розвинуті країни неодмінно приходять до цього рішення. Справа в тому, що тварини, яких прийнято називати артистами, насправді проводять життя, мов заручники або раби. Левам, слонам і тиграм доводиться виконувати не притаманні їхній дикій природі рухи. А умови, в яких тварини існують у цирках, гірші, ніж у будь-якій в’язниці. Обмежені в пересуванні тварини зазнають там жахливих страждань, а коли виходять на арену ― неймовірного стресу, ― заявляють активісти. ― У цирку тварин часто називають друзями. Та чи виходять на арену з друзями, тримаючи в руках батіг чи палку з крюком? Навряд».

Погоджуються з активістам і професійні психологи. На їхню думку, цирк із тваринами створює у дітей хибну картину світу, в якій дорослий має домінувати над тваринами та усіма слабкішими істотами. Навіть якщо це потребує болючого удару батогом.

На думку активістів, жодні перевірки не можуть вирішити проблему. Допоможе лише повна заборона використання тварин у цирках. Тож усіх небайдужих UAnimals закликають підписати відповідну петицію Президенту України за посиланням.

Українців закликають відмовитися від цирків із тваринами - фото 1

Українців закликають відмовитися від цирків із тваринами - фото 2

Українців закликають відмовитися від цирків із тваринами - фото 3

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя