Українці мріють про Австралію, США і Нову Зеландію

Більше 3000 осіб взяли участь в опитуванні, яке влаштували організатори виставки «Орел і решка» в оранжереї»
Depo.Життя
21 грудня 2015 15:17
ФОТО: depo.ua

Це опитування проводилося з метою з’ясувати, до якої країни мріють поїхати українці. У підсумку перемогу святкували США.

Опитування проходило на виставці, присвяченій подорожам популярного тревел-шоу «Орел і решка» (виробництво Teen Spirit Studio), протягом двох тижнів: респондентам пропонували наклеїти на мапу світу позначку, яка вказує на країну, до якої вони хотіли б поїхати в першу чергу. Лідером виявилися Сполучені Штати Америки (15%). Австралія, яка лідирувала майже два тижні, змістилася на друге місце с 14% голосів, третьою була Нова Зеландія (8%). Четверте місце розділили Франція та Італія (по 6%), до десятки країн також потрапили Японія, Бразилія, Індія, Норвегія та Іспанія (всі по 5%).

Чоловіки і жінки голосували позначками різного кольору, що дало можливість оцінити і другий результат ― бажання представників різної статі співпали далеко не в усьому. Відносно одностайно українці і українки відзначили США (м:136/ж:165), Нову Зеландію (92/74) і Японію (55/62). А от один із лідерів опитування, Австралія, значно більше приваблював дам: 192 жіночих голоси проти 93 чоловічих. Аналогічна ситуація склалася з Італією і Францією ― зі 129 і 125 голосів чоловікам належали лише 35 і 32 відповідно. Індія, якби за неї голосували тільки жінки, увійшла б у топ-5 країн. У той же час у п’ятірці опинилася б Японія, якби в опитуванні брали участь лише чоловіки. Цікаво, що жодна дівчина не підтримала представників сильної статі, які мріють про Аляску, Танзанію і Колумбію.

Всього українці відзначили 121 країну. Цікаво, що не так багато опитуваних обрали популярні туристичні напрямки. Наприклад, Єгипет і Туреччина набрали лише 2% голосів, а значно екзотичніші Перу і Гренландія ― 3%. Окремі сміливці мріють про Мозамбік, Сирію, Гаїті, Барбадос, Камерун і Республіку Чад.

«Чесно кажучи, ми чекали, що ажіотаж буде навколо туристичних країн: Мальдів, Таїланду, Домінікани, ― коментує Олена Синельникова, генеральний продюсер «Орла і решки». ― Тож нас результат опитування приємно здивував. Насправді, США і Австралія ― прекрасний вибір, там дійсно є на що подивитися. У Нову Зеландію варто їхати усім любителям дикої природи. Хоча я, як мандрівник зі стажем, віддала б свій голос за ЮАР ― мене підкорила ця країна».

Нагадаємо, що 10 грудня команда шоу «Орел і решка» вирушила у першу в історії України безперервну навколосвітню телеподорож. За 8 місяців знімальна група об’їде 40 країн ― від Великобританії до Ірану. Слідкувати за пригодами «Орла і решки» можна на онлайн-платформі на сайті.

Українці мріють про Австралію, США і Нову Зеландію - фото 1

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя