Українці Греції домоглися скасування показу "кисельовського" фільму про анексію Криму

Показ російського фільму "Крим. Повернення додому" був запланований у рамках Фестивалю російського кіно у Греції
Depo.Життя
21 квітня 2016 18:32
ФОТО: depo.ua

Щоб не допустити розповсюдження пропаганди про буцімто законне повернення Криму Росії, Посольство України в Греції звернулося до МЗС Греції та Посольства Росії в Греції, передає depo.ua з посиланням на "Експрес.ua".

Також лист надіслали президенту "Hellenic Euro-Asiatic Alliance" Ламбракісу Ксенофонту, які є організаторами фестивалю з грецької сторони.

"На нашу думку, демонстрація цього фільму, враховуючи офіційну позицію ООН, ЄС та політичного керівництва Грецької Республіки щодо невизнання незаконно анексованого Російською Федерацією українського Криму, не йтиме на користь заявленій меті Фестивалю – знайомству грецької аудиторії з російським кіно і просування ідеї російської культури в Греції в цілому, – йдеться в листі. – Навпаки, демонстрація фільму "Крим. Повернення додому" служитиме предметом поглиблення протистояння і створюватиме зайву напругу в суспільстві".

Відтак посольство звернулося з проханням зняти з показу фільм, як такий, що несе конфронтаційний елемент у трактування подій в Криму. І вже сьогодні, 21 квітня, посольство повідомило, що демонстрацію документального фільму "Крим. Повернення додому" в рамках програми Фестивалю російського кіно в Греції скасовано.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя