Українському КІНО - бути - на "5 каналі"

У суботу, 7 травня, о 13:10 на "5 каналі" стартує новий сезон проекту "Кіно з Яніною Соколовою", який надалі популяризуватиме виключно українське кіно
Depo.Життя
10 травня 2016 10:10
ФОТО: depo.ua
Українському КІНО - бути - на "5 каналі"
Українському КІНО - бути - на "5 каналі"

Відтепер щотижня в ефірі 5-го глядачі матимуть змогу почути авторитетні думки відомих кіноекспертів, побачити відверті зізнання акторів та отримати мотивації до перегляду українського від режисерів, які не з чуток знають, що в Україні є якісне кіно, повідомляє depo.ua.

Вже цієї суботи гість проекту – голова Державної агенції з питань кіно Пилип Іллєнко - подискутує з Яніною Соколовою про українське кіносеріальне виробництво, зокрема, окреслить свою думку стосовно останнього скандалу довкола серіалу "Не зарікайся" виробництва ТРК "Україна".

Українському КІНО - бути - на "5 каналі" - фото 1

Яніна Соколова, автор та ведуча проекту: "У прийдешньому сезоні ми й надалі фокусуватимемося виключно на українському кіно. Багато років наші співвітчизники закривали очі на вітчизняне кіно, проте редакція проекту вкотре продемонструє його готовність бути затребуваним, передусім - якістю і кількістю. На додаток, цікавим завершенням кожного випуску буде анонс від гостя фільму тижня. Яким він буде? Незабаром дізнаєтеся в КІНО".

Дивіться щосуботи о 13:10 якісне українське "КІНО" на "5 каналі".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: