Український музикант виявив психічну хворобу мешканців Київщини

Український музикант, лідер гурту Kozak System Іван Леньо спантеличений високими огорожами, які зводять навколо осель мешканці Конча-Заспи
Depo.Життя
25 жовтня 2016 11:53
ФОТО: depo.ua

Як зазначає Depo.ua, про це Леньо написав у Facebook.

"На днях, доля закинула мене в Конча-Заспу, в районі села Козин. Знаєте, що мене вразило найбільш за все у цьому блатному царстві? Ні, не палаци і не вілли по $10 млн, хоча і вони також. Мене привели в ступор паркани, якими всі ці вілли огороджені. Майже кожен будинок огороджений забором висотою в 2,3,4. а то і 6 метрів на будь-який смак: ковані, із цегли, бетонні, із стальних плит, у вигляді китайської стіни, оздоблені мармуром, міддю, золотом. На деякі забори витрачено матеріалів, яких вистачило б ще на один будинок. І чим дорожча вілла, тим вищий і товстіший паркан", - описав побачене музикант.

Додав, що деякі екземпляри взагалі курйозні, це коли будиночок бідніший і меньший ніж забор.

"Звідки така жадоба до фортифікаційних споруд? Що вони за ними ховають? Свою ницість? Це неймовірно сумне видовище. Це психіатрія. Наявність якоїсь новітньої української хвороби. Називається вона - добровільна ізоляція, а іншими словами - банальне жлобство! Якщо ви, ті хто за тими парканами живе, так не любите людей довкола, то і по вулиці тоді ходіть із якимись щитами чи в скафандрах, а раптом хтось накинеться на вас чи плюне!" - обурився Леньо.

Музикант порадив кожного кандидата в депутати чи в президенти перевіряти на наявність такого паркану.

"Балотуєшся - показуй фото обійстя. Людина чесна та дружелюбна не буде відгороджувати себе від тих, з ким збирається будувати родинні стосунки. Ховати все, і самому ховатись за високим парканом і водночас, прозоро і відкрито керувати країною - речі не сумісні, до Фрейда не ходи", - зазначив Леньо. 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя