Український моряк у СІЗО Москви змайстрував антену і був вражений: ТБ Росії лише про Україну і говорить

Український полонений моряк Сергій Попов у московському СІЗО зробив антену з підручних засобів і був вражений, що російські телеканали тільки про Україну і говорять

Про повідомив адвокат нашого моряка Гаджі Алієв на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

"Пояснив, що потрапив у камеру, де є телевізор, який не працював, бо не було антени. Далі дослівно: "На неодноразові заяви з проханням надати антену адміністрація СІЗО ніяк не відреагувала, і мені довелося зробити саморобну з підручних засобів (я ж електромеханік). В підсумку цілими днями з телевізора тільки про Україну і говорять, я стільки сюжетів про Україну вдома не бачив! Невже у Казахстані, Білорусі і інших країнах нічого цікавого не відбувається, навіщо стільки новин про Україну?" – написав Алієв, цитуючи полоненого Попова.

Нагадаємо, 20 грудня наймолодший полонений український моряк Андрій Ейдер зустрів 19-річчя у московському СІЗО.

Як відомо, 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

27 листопада окупаційний суд Сімферополя арештував 15 моряків, а 28 листопада - обрав запобіжний захід у вигляді арешту в СІЗО ще дев'яти українським морякам, захопленим в полон у Керченській протоці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook