Український хор "Щедрик" здобув гран-прі на престижному фестивалі в Італії

Київський дитячий хор "Щедрик" здобув головний приз Міжнародного фестивалю-конкурсу оркестрових і хорових колективів у Флоренції, який проходив з18 по 20 липня

Авторитетне журі професіоналів визнало "Щедрик" найкращим хором з-поміж 11 груп-учасниць престижного співочого дійства, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Bravissimi! The best! Найкращі з кращих!" відгукується про українських хористів Карла Дзанін, засновниця Міжнародного фестивалю хорових колективів у Флоренції (Florence International Choir Festival).

Цього року український колектив визнали найкращим, за що і здобув головну нагороду фестивалю – статуетку "Золотого Давида" (символізує Флоренцію за відомою скульптурою Мікеланджело "Давид").

Також "Щедрик" у складі 54 співаків удостоєний двох золотих медалей у віковій категорії юнацьких хорів та в категорії виконання духовної музики. А головний диригент і художній керівник хору Маріанна Сабліна отримала спеціальну нагороду як найкращий диригент фестивалю. Відзнаки фестивалю, що проходить під патронатом міської ради Флоренції, мають виключно артистичну цінність і не передбачають фінансової винагороди.

Нагадаємо, Мукачівський хор хлопчиків фестивалив у Хорватії (ФОТО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна