Український десантник встановив державний прапор на краю землі

Атовець Валерій Ананьєв – десантник, зірка YouTube і секс-символ АТО, який через рік після того як пішов з армії відправився пішки по паломницькому шляху "Ель Каміно де Сантьяго", сьогодні встановив український прапор на мисі Фіністера

Про це у Фейсбуці повідомляють друзі Валерія Ананьєва із посиланням на нього, передає Depo.ua.

Валерій перед цим повідомляв, що дійшов до цієї точки.

В жовтні минулого року ми писали про Валерія Ананьева – атовця, десантника, який став зіркою соцмереж завдяки влогу, який він вів на фронті.

Його відео з передової: про взяття Слов'янська, результати боїв, обстріли, та армійське життя збирали десятки тисяч переглядів. Увесь час в АТО Валера вів влог, намагаючись показати армію як вона є: не перебільшуючи жахи війни та не применшуючи недоліки командування.

До осені 2014 Валера був контрактником, коли почалася війна міг звільнитися, але уявив, як це він буде вдома, поки інші воюють, і залишився. Зі своєю 25 бригадою звільняв Слов'янськ і Жданів, приймав участь у боях за Вуглегірськ, Шахтарськ, Добропілля, Краматорськ, Комунар і Дебальцеве. Механік-водій БМД, двічі дивом вцілів після того, як по його "танчіку" поцілив снаряд з РПГ.

Він вирішив, що служитиме, доки його вистачить. Із радістю помічав, що командування почало адекватніше ставитися до солдатів. Що покращується забезпечення. Він присвятив ВДВ майже все своє доросле життя... І звільнився.

Через півроку після дембелю він пішов з армії, в "Заявлении десантника Валерия Ананьева" пояснював, що хоче бути вільною людиною. Тепер він продовжує свій шлях. Валерій поставив за мету пройти 1500 кілометрів до однієї з найбільших святинь католицизму – могили апостола Якова на півночі Іспанії. Це паломницький шлях "Ель Каміно де Сантьяго".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна