Українським біженцям загрожує депортація з Німеччини, - ЗМІ

У Німеччині лише кожна двадцята заява українця про надання притулку задовольняється і при цьому відмови супроводжуються вимогою покинути країну
Depo.Життя
19 січня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua

Таким чином тисячам біженців з України загрожує депортація з Німеччини, передає depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

За інформацією видання, у звʼязку з конфліктом на Сході України прохання про надання політичного притулку и у ФРН подали більше семи тисяч українців.

Більшість з них протягом останніх тижнів отримали повідомлення про відмову у наданні притулку. У 2014 році від українців надійшло703 заяви на надання притулку, у 2015 - ще близько 4400.

При цьому лише у 5,3% заяв ухвалюється позитивне рішення про надання притулку.

"Кожна відмова супроводжується вимогою залишити країну", - сказав представник Федерального відомства з питань міграції та біженців.

Зазначається, що минулого року в Німеччині було подано майже 477 тисяч прохань про надання притулку.

Політики з правлячої консервативної партії Християнсько-соціальний союз вже виступили з вимогою визнати Україну "безпечною країною походження".

До "безпечних країн походження" належать усі країни ЄС, а також інші країни, де на основі законодавства, правоохоронних практик та загальних політичних обставин можна сміливо виключити наявність переслідувань, порушень прав людини та нелюдське поводження, йдеться у конституції Німеччини.

Притулок надається саме на підставі переслідувань. До безпечних країн минулого року було віднесено країни Західних Балкан.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя