Українські розробники випустили гібрид Foursquare і WhatsApp

Команда українських розробників запустила iOS-додаток Spottle (Android-версія вишла раніше)
Depo.Життя
10 травня 2016 16:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на AIN.

Як пише видання, самі розробники називають його змішанням Foursquare і WhatsApp в одному додатку.

Це гео-месенджер, за допомогою якого користувачі зможуть писати в чати закладам навколо себе. На 6 травня додаток встановили вже понад 7000 користувачів.

Додаток працює так: він отримує координати користувача і показує йому всі заклади поруч у вигляді списку чатів.

Українські розробники випустили гібрид Foursquare і WhatsApp - фото 1

У кожен чат можна написати, повідомлення прочитає оператор з команди стартапу. Це може бути питання, відгук або скарга, на які оператор відповість.

В майбутньому планується, що на них буде відповідати адміністрація закладу: таку функцію вже тестують з власниками кафе і ресторанів в Дніпропетровську.

Зараз до додатка підключилися 12 закладів.

Користувачеві також дають доступ до відгуків, фото закладів, меню, розкладу фільмів в кіно і т.д. Базову інформацію можна отримувати в чаті і за допомогою інтерфейсу-бота: наприклад, натиснувши на кнопку "фото", користувач отримає випадкове фото закладу у відповідь.

Ангельським інвестором стартапу став Сергій Таранов, CEO Go interactive !, в квітні він надав проекту 10 тис доларів для тестування бізнес-моделі, а Едвайзер - Джеремі Ейкін, CEO DataRobot.

Додаток безкоштовний, заробляти команда планує на продажу закладам статистики відвідувань, чату для відповідей на питання людей.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя