Українські прикордонники "забули" продовжити дію пішохідного пункту на кордоні з Польщею

Через відсутність необхідного рішення Державної прикордонної служби України пілотний проект пішохідного митного пункт пропуску "Угринів-Долгобичів" на кордоні між Україною та Польщею може завершитися 31 грудня
Depo.Життя
29 грудня 2015 18:59
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві групи президії Люблінського воєводського управління, розміщеній активістом Кубою Логіновим на його сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Зокрема, як зазначено в заяві, проект, який давав можливість сотням українців перетинати кордон у пункту пропуску пішки або на велосипедах, триває 6 місяців та завершиться до кінця року.

Для того щоб було підписано угоду про його продовження ще на 6 місяців, потрібне відповідне рішення Державної прикордонної служби України, якого за 2 дні до завершення проекту немає.

"Ще 4 грудня комендант Надбужанського відділу Прикордонної варти Республіки Польща висловив позитивну оцінку щодо продовження проекту", - йдеться в заяві.

Наразі польська сторона "з нетерпінням чекає інформації, чи може бути таку угоду укладено".

Pilotażowa odprawa osób pieszych i rowerzystów w Dołhobyczowie kończy się za 2,5 dnia, a podróżni nadal nie wiedzą, czy...

Опубліковано Kuba Łoginow 29 грудня 2015 р.

Як відомо, пішохідний митний пункт пропуску "Угринів-Долгобичів" було відкрито 1 липня 2015 року.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя