Українські музиканти нагнали росіян з вітчизняної сцени (ІНФОГРАФІКА)

У порівнянні із 2013 роком, концерти вітчизняних виконавців в Україні стали проходити у 7-8 разів частіше, а російських - у 12 разів рідше
Depo.Життя
13 жовтня 2016 12:15
ФОТО: depo.ua

Як зазначає Depo.ua, про це свідчать дані дослідження квиткового сервісу Karabas.com.

Так, до 2013 року в Україні приблизно 60% концертів припадало на російських виконавців, 30% - на західних, і тільки 10% - на українських.

У 2016 році 75% концертів в Україні становлять виступи вітчизняних виконавців.

У свою чергу в нинішньому році частка виступів західних артистів, у порівнянні зі статистикою трирічної давності, знизилася незначно - із 30% до 20% від загального числа виступів. Водночас кількість концертів в Україні за останні чотири роки практично не змінилося.

За інформацією аналітиків, середня вартість квитків на виступи російських і українських зірок приблизно однакова - 370 і 330 грн відповідно, а середня відвідуваність концертів росіян вище на 20%.

Водночас за концерти західних виконавців українці платять втричі дорожче - 980 грн за квиток, а відвідуваність вдвічі вища, ніж російських виконавців.

Експерти пояснюють низьку середню вартість виступів і невисоку відвідуваність українських артистів з тим, що статистика включає у себе велику кількість виступів у клубах і провінційних містах, тоді як іноземці найчастіше виступають на великих концертних майданчиках у містах-мільйонниках.

Українські музиканти нагнали росіян з вітчизняної сцени (ІНФОГРАФІКА) - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя