Українські митці виставили свої роботи на аукціон, щоб допомогти будинкам престарілих

24 лютого у столичному арт-просторі "Золотое Сечение" відбувся благодійний аукціон робіт сучасного мистецтва White Box

Мета торгів – допомога будинкам престарілих Київської області, які у даний момент знаходяться у занедбаному стані.

Свої роботи на аукціон виставили Олександр Ройтбурд, Максим Мамсиков, Роман Мінін, Ігор Гусєв, Влада Ралко, Тиберій Сільваші, Маша Шубіна, Олександр Клименко та інші автори.

Загальна кількість лотів – близько 50 робіт, з яких у ході торгів продали більше 50% картин.

Жваві торги велися за роботи Романа Мініна та Станіслава Перфецького. При старті у $800 обидві картини продали за $1600. Причому, аукціон за роботу Мініна Return to Club проходив відразу на двох майданчиках – у залі експозиції, а також в арт-додатку One Day Auction (ODA).

Серед проданих з пристойними торгами лотів також картини Олександра Ройтбурда, Ігоря Коновалова, Юрія Коваля, Влади Ралко, Володимира Сайя, Михайла Завального, Інари Багірової, INS.

Ініціатором аукціону виступив Міжнародний благодійний фонд "Давай Допоможемо". Співорганізатор торгів – аукціонний дім "Золотое Сечение".

Проект реалізується у рамках глобальної програми "Гідна старість", мета якої – поліпшити умови перебування у будинках для людей похилого віку.

"Ми раді, що наша ініціатива знайшла підтримку з боку художників та колекціонерів. Отримані від продажу робіт гроші підуть на придбання нових ліжок та посуду, а також установку спеціальних кнопок виклику медперсоналу та ремонтні роботи у будинках для людей похилого віку. В рамках нашої програми ми допомагаємо 12-ти установам", – зазначає директор фонду "Давай допоможемо" Ольга Бондаренко.

"Упевнений, що хороші аукціонні торги будуть підкріплені пост-продажами, завдяки чому ми зберемо ще більше коштів на важливу справу. Кожен предмет аукціонної колекції – це дійсно якісне мистецтво", – додає співвласник аукціонного дому "Золотое Сечение" Олексій Василенко.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"