Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський

З 25 червня до 9 липня в "Українському домі" проходитиме виставка робіт фіналістів IV Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Україна: Шлях до миру!". Наймасштабніший в Україні конкурс дитячого малюнку четвертий рік поспіль проводить Благодійний фонд Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього"
Depo.Життя
1 липня 2016 10:00
ФОТО: depo.ua

Цього року учасниками конкурсу стали 485 маленьких художника зі всіх областей України. Професійне журі конкурсу отримало від них більше п’ятиста робіт.

Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський - фото 1

Фіналісти та переможці конкурсу малюнка разом з Ігорем Янковським

Як відзначили організатори конкурсу, найбільш активними виявилися діти з Києва, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Миколаївської та Донецької областей.

Відкривав церемонію нагородження талановитих дітей ініціатор проведення конкурсу, меценат Ігор Янковський. "Україна: шлях до миру!" через очі дітей, через їх малюнки доносить до всього світу образ України, який ми всі плекаємо в наших серцях. У попередні роки виставка робіт переможців та фіналістів конкурсу вже побувала в Бельгії, Польщі, Франції та Сполучених Штатах Америки. І ми надалі будемо намагатися демонструвати роботи конкурсантів, щоб весь світ зміг дізнатися про Україну не з екранів телевізорів, а з цих чудових малюнків!" - розповів Ігор Янковський.

Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський - фото 2

Ігор Янковський вручає нагороду юної художниці

Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський - фото 3

Фіналістка конкурсу в номінації "Майбутнє покоління" Ангеліна Полякова

До складу журі увійшли як досвідченні художники – Олеся Джураєва та Кость Лавро, так і молоді митці, які встигли завити про себе - фіналістка II-го Всеукраїнського конкурсу малюнку "Моя мирна Україна" Янна Дубнікова та юна австралійка Аеліта Андре, визнана наймолодшою художницею світу. Аеліта, на рахунку якої численні перемоги та 9 персональних виставок, тепло відгукнулася про роботи конкурсантів: "Всі малюнки були настільки відмінно виконані, що мені було дуже важко вибрати перші місця, тому що кожен малюнок по своєму винахідливий та виражає емоційний стан митця!".

Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський - фото 4

Ігор Янковський та фіналістка конкурсу Владислава Гречкосій

В урочистій обстановці організатори конкурсу оголосили імена 40 фіналістів в 13-ти номінаціях. Всі вони отримали цінні нагороди - художні набори для подальшого розвитку їх творчої майстерності. А головні переможці поїдуть до Одеси на 10-денні індивідуальні курси від Мистецького центру "Аурум" з майстер-класами та заняттями, де юні митці зможуть освоїти нові техніки малювання. У віковій групі від 14 до 17 роки фіналістами стали Владислава Гречкосій та Ольга Солодович, а Наталія Богайчук посіла перше місце завдяки малюнку "Радість материнства".

Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський - фото 5

Виставка робіт фіналістів конкурсу в "Українському домі"

У віковій групі від 9 до 13 років фіналістами обрали Ганну Полякову та Вікторію Бейдик, перше місце посіла робота Анастасії Міщанової "З мене проходить шлях від війни до миру". Наймолодшими фіналістами у віці від 5 до 8 років журі обрало Софію Дякевич та Віроніку Ткачук, перемогу здобув Денис Потобенька із малюнком "Патріотичний равлик".

Андрій Мазур

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя