Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський

З 25 червня до 9 липня в "Українському домі" проходитиме виставка робіт фіналістів IV Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Україна: Шлях до миру!". Наймасштабніший в Україні конкурс дитячого малюнку четвертий рік поспіль проводить Благодійний фонд Ігоря Янковського "Ініціатива заради майбутнього"

Цього року учасниками конкурсу стали 485 маленьких художника зі всіх областей України. Професійне журі конкурсу отримало від них більше п’ятиста робіт.

Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський - фото 1

Фіналісти та переможці конкурсу малюнка разом з Ігорем Янковським

Як відзначили організатори конкурсу, найбільш активними виявилися діти з Києва, Дніпропетровської, Одеської, Житомирської, Миколаївської та Донецької областей.

Відкривав церемонію нагородження талановитих дітей ініціатор проведення конкурсу, меценат Ігор Янковський. "Україна: шлях до миру!" через очі дітей, через їх малюнки доносить до всього світу образ України, який ми всі плекаємо в наших серцях. У попередні роки виставка робіт переможців та фіналістів конкурсу вже побувала в Бельгії, Польщі, Франції та Сполучених Штатах Америки. І ми надалі будемо намагатися демонструвати роботи конкурсантів, щоб весь світ зміг дізнатися про Україну не з екранів телевізорів, а з цих чудових малюнків!" - розповів Ігор Янковський.

Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський - фото 2

Ігор Янковський вручає нагороду юної художниці

Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський - фото 3

Фіналістка конкурсу в номінації "Майбутнє покоління" Ангеліна Полякова

До складу журі увійшли як досвідченні художники – Олеся Джураєва та Кость Лавро, так і молоді митці, які встигли завити про себе - фіналістка II-го Всеукраїнського конкурсу малюнку "Моя мирна Україна" Янна Дубнікова та юна австралійка Аеліта Андре, визнана наймолодшою художницею світу. Аеліта, на рахунку якої численні перемоги та 9 персональних виставок, тепло відгукнулася про роботи конкурсантів: "Всі малюнки були настільки відмінно виконані, що мені було дуже важко вибрати перші місця, тому що кожен малюнок по своєму винахідливий та виражає емоційний стан митця!".

Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський - фото 4

Ігор Янковський та фіналістка конкурсу Владислава Гречкосій

В урочистій обстановці організатори конкурсу оголосили імена 40 фіналістів в 13-ти номінаціях. Всі вони отримали цінні нагороди - художні набори для подальшого розвитку їх творчої майстерності. А головні переможці поїдуть до Одеси на 10-денні індивідуальні курси від Мистецького центру "Аурум" з майстер-класами та заняттями, де юні митці зможуть освоїти нові техніки малювання. У віковій групі від 14 до 17 роки фіналістами стали Владислава Гречкосій та Ольга Солодович, а Наталія Богайчук посіла перше місце завдяки малюнку "Радість материнства".

Українські діти в черговий раз довели значний творчий потенціал – Ігор Янковський - фото 5

Виставка робіт фіналістів конкурсу в "Українському домі"

У віковій групі від 9 до 13 років фіналістами обрали Ганну Полякову та Вікторію Бейдик, перше місце посіла робота Анастасії Міщанової "З мене проходить шлях від війни до миру". Наймолодшими фіналістами у віці від 5 до 8 років журі обрало Софію Дякевич та Віроніку Ткачук, перемогу здобув Денис Потобенька із малюнком "Патріотичний равлик".

Андрій Мазур

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя