Українські діти переконуватимуть голландців підтримати асоціацію з Україною

У Нідерландах стартувала інтернет-кампанія на підтримку України напередодні квітневого референдуму щодо Угоди про асоціацію
Depo.Життя
25 березня 2016 05:55
ФОТО: depo.ua

Як зазначається на сайті проекту, в його рамках опубліковано 10 відеороликів, на яких талановиті українські діти виконують знамениту пісню "Вона вірить в мене" (“Zij gelooft in mij”) видатного нідерландського шансоньє Андре Хазеса (Andre Hazes), передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Кампанія "Давай, Нідерланди, давай!" ("Hop, Nederland, hop!") - це історії талановитих українських дітей. Це чудові зразки успіху юних українців, що пізнають цей світ та змінюють його на краще. Адже угода про Асоціацію між Україною та ЄС - це не торгівля і не політика. Це майбутнє українського народу та його дітей. Тому кожен голос нідерландця - це голос за їх кращу долю", - йдеться на сайті проекту.

"За нашим задумом, під час участі в проекті діти опинилися в казці - чудовому, неймовірно теплому і доброму світі знаменитих нідерландських магнітиків, які можна отримати у будь-якому літаку KLM”, - зазначають автори кампанії.

У цих роликах були використані елементи нідерландського фольклору. До проекту було залучено двох місцевих фахівців - одного з найкращих режисерів Королівства Теда Ленсена (Thed Lenssen) та аранжувальника Клааса Берінгса (Klaas Berings).

Наприкінці березня - на початку квітня діти-учасники кампанії відвідають Нідерланди, щоб особисто представити проект підданим Королівства.

Нагадаємо, референдум щодо Угоди про асоціацію Україна - ЄС запланований на 6 квітня 2016 року.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя