Українська прокуратура Криму завела справу на японських журналістів

Прокуратура Автономної Республіки Крим при ГПУ повідомляє про початок кримінального провадження за фактом незаконного в'їзду на територію анексованого Криму японськими журналістами
Depo.Життя
15 січня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства, передає depo.ua.

"За результатами проведеного моніторингу засобів масової інформації встановлено, що попри заборону на тимчасово окуповану територію півострова Крим прибули журналісти японської телерадіомовної корпорації "NHK". Зазначені особи 12 січня 2016 року відвідали Національне виробничо-аграрне об'єднання "Массандра" в місті Ялта, де взяли участь у зйомках документального фільму "Росія сьогодні", – повідомляє прес-служба відомства.

У прокуратурі нагадують, що законом України "Про забезпечення прав і свобод громадян і правововий режим на тимчасово окупованій території України" встановлено особливий правовий режим перетину кордонів тимчасово окупованої території півострова Крим, яка є невід'ємною частиною території України.

"Таким чином, журналісти японської телерадіомовної корпорації «NHK» незаконно потрапили на територію окупованого півострова", – констатують у відомстві.

За цим фактом 13 січня розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч.2 ст.332-1 КК України.

Матеріали кримінального провадження направлені до Генеральної прокуратури України для визначення підслідності.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя