Українська художниця показала в Китаї, що таке жіночність

У Пекінському музеї візуального мистецтва відкрилася виставка української художниці Олени Яременко-Лю
Depo.Життя
20 квітня 2016 23:23
ФОТО: depo.ua
Українська художниця показала в Китаї, що таке жіночність
Українська художниця показала в Китаї, що таке жіночність

Тут зібрані кращі роботи Олени Яременко-Лю, які вона створила впродовж останніх 10 років, передає depo.ua з посиланням на Експрес.ua.

Тематика робіт досить різноманітна – від тибетських мотивів до космосу й фентезі. Українська художниця зізнається, що не любить працювати в одному стилі, натомість, їй подобається відкривати щось нове для себе, а Китай дає їй достатньо матеріалу для творчості.

"У моїх роботах є багато елементів з китайської культури. Це тема лотосу, це споглядання і мінімалізм до життя. Я не намагаюсь пропагувати якісь політичні ідеї. Краса та жіночість – це моя пропаганда", – резюмує Олена Яременко-Лю.

Про те, що пропаганда української художниці досягає мети, підтверджують і відгуки відвідувачів виставки. Зокрема китайський художник Лю Даґуан, який також цього дня відвідав галерею, зазначив, що на його думку у першу чергу твір мистецтва повинен бути красивим і здатним схвилювати людину.

"Краса картини – це основний критерій. Картини Олени Яременко-Лю відповідають цьому критерію, вони дійсно чарівні, наче ілюстрації до казки, а ще вони зрозумілі пересічному глядачеві, і я вважаю, що це також дуже важливо", – наголосив Лю Даґуан.

Українська художниця показала в Китаї, що таке жіночність - фото 1

Українська художниця показала в Китаї, що таке жіночність - фото 2

Українська художниця показала в Китаї, що таке жіночність - фото 3

Фото: cri.cn

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя