Українець Олександр Гребенюк створив фреску про еволюцію

Український учасник фестивалю Mural Social Club Олександр Гребенюк щойно закінчив створення муралу у Києві за адресою Срібнокільська, 1
Depo.Життя
2 серпня 2016 17:15
ФОТО: depo.ua

Нагадаємо, що на цій же локації знаходяться ще дві фрески, створені у рамках проекту – мурал бразильця Родріго Бранко та робота українця Сергія Радкевича.

Свою фреску Гребенюк присвятив еволюції життя на землі.

"Синергетика – це напрямок науки, що вивчає поведінку складних систем. У загальному сенсі – глобальний еволюціонізм. Ідея роботи приблизно наступна: поява нашої планети та розвиток на ній життя – як довгий ланцюг випадковостей. Образ людини, обплетеної рослинами, символізує нерозривний зв'язок з процесами глобальної еволюції", - відзначає автор.

Українець Олександр Гребенюк створив фреску про еволюцію  - фото 1

Олександр Гребенюк починав свою творчу кар’єру як вуличний художник у 2004 році. Брав участь  у  багатьох фестивалях стріт-арту в Україні та за кордоном. У 2011 році ініціював створення творчого колективу "Добрі Люди" у Донецьку, у складі кількох митців встигли створити малюнки на п'ятьох фасадах міста, а згодом – у інших містах. З травня 2014 року живе та працює у Харкові.

Нагадаємо, фестиваль сучасного мистецтва у громадському просторі Mural Social Club 2016 з 12 травня до початку вересня проходить в Україні. В рамках масштабного арт-івенту більше 30 художників з усього світу створюють 30 муралів та кілька інсталяцій в Києві, Одесі, Чернігові.

Українець Олександр Гребенюк створив фреску про еволюцію  - фото 2

Організатором фестивалю виступив благодійний фонд Sky Art Foundation та його засновник Дмитро Палієнко, куратори проекту – Юлія Островська та Олег Соснов.

Серед зірок світового стріт-арту, які приймають участь у проекті: Li-Hill, Rodrigo Branco, Fintan Magee, Borondo, Fikos Antonios, Marat Morik, Millo, Agostino Iacurci та багато інших. Серед українських стріт-артистів – Aec Interesni Kazki, Роман Мінін, Сергій Радкевич, Саша Корбан.

Проект реалізується за сприяння районних та міських адміністрацій та волонтерських організацій Києва, Чернігова, Одеси.

Sky Art Foundation – благодійний фонд, який був заснований восени 2014 року за ініціативи Дмитра Палієнка. Мета організації – підтримка та розвиток нового покоління українських сучасних художників, а також сприяння міжнародним культурним обмінам та інтеграції української культури у світовий арт-контекст.

Фонд веде активну виставкову та благодійну діяльність, займається організацією міжнародних арт-проектів. Крім того, фінансово підтримує культурні заходи за участю українських художників, засновує гранти талановитим авторам.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя