ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Українці зможуть подорожувати до Молдови за спрощеною системою

Уряд Республіки Молдова ухвалив дві постанови про лібералізацію автотранспортного та авіасполучення з Україною

Depo.Життя
23 травня 2018 21:26
ФОТО: depo.ua

Про це поінформували в прес-службі уряду Молдови, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Автотранспортники з Республіки Молдова, що здійснюють міжнародні перевезення, більше не платитимуть мита за транзит через територію України. На підставі ухвалених документів автотранспортне сполучення(для автомобілів, які відповідають нормам EURO III і вище), у тому числі і транзитне, здійснюватиметься у вільному режимі без отримання відповідних авторизацій на міжнародні перевезення. Раніше вартість авторизації складала від 8-ми до 12-ти євро за рейс", - говориться в повідомленні.

Згідно із статистичними даними близько 80% транзитних автотранспортних перевезень Молдова здійснює через територію України.

Підкреслюється також, що молдавсько-українська співпраця розвиватиметься і поглиблюватиметься і у сфері авіаційного сполучення, а тарифи на авіаційні послуги встановлюватимуться на принципах лояльної конкуренції. Буде збільшено також кількість компаній, що займаються авіаційними пасажирськими перевезеннями між двома країнами.

Угоди про лібералізацію автотранспортного і авіаційного сполучення між Україною і Молдовою були підписані 12 квітня цього року в Києві у присутності прем'єр-міністрів Молдови та України Павла Філіпа і Володимира Гройсмана.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя