Україна уклала контракт з американцями на модернізацію бронемашин "Хамві"

Держпідприємство Спецтехноекспорт підписало контракт з американською компанією Textron Systems з постачання в Україну модернізованих бронеавтомобілів HMMWVs
Depo.Життя
29 січня 2016 17:39
ФОТО: depo.ua

Також передбачається подальша модернізація цієї техніки на потужностях української оборонки, передає depo.ua.

"Контракт передбачає виробництво і поставку в Україну трьох високо захищених бойових тактичних автомобілів, а також можливість використання запатентованих технологій Textron Systems для самостійної модернізації автомобілів Хамві на підприємствах ДК Укроборонпром", - розповіли на підприємстві.

Програма модернізації SCTV передбачає встановлення повністю броньованої моноблочної капсули з V-подібним дном, що забезпечить високий рівень захисту екіпажу на автомобілях цього класу.

Крім того, модернізація двигуна і удосконалення підвіски забезпечують високу продуктивність і мобільність бронеавтомобіля.

"Програма модернізації SCTV значно поліпшить технічні характеристики і живучість українських Хамві, а також підвищить рівень захисту екіпажів. Оновлена техніка матиме посилене шасі і підвищений рівень захисту від ураження боєприпасами і осколками, що буде відповідати класифікації MRAP - типу бронеавтомобілів, захищених від підриву і атак із засідок", - розповів заступник генерального директора із зовнішньоекономічної діяльності ДК Укроборонпром Денис Гурак.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя