Україна спростила надання віз іноземцям

З першого червня 2016 року Україна значно спростила процедуру видачі віз для іноземних громадян
Depo.Життя
2 червня 2016 11:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Департамент консульської служби МЗС України на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

У посольствах України в Австралії, В’єтнамі, Ізраїлі, Малайзії, Молдові, Польщі, Росії, США, Франції та Генконсульстві в Шанхаї іноземці отримали можливість "зареєструвати візове клопотання онлайн та призначити дату подачі документів у дипломатичній установі України без необхідності очікування в живій черзі".

У департаменті відзначають, що новий порядок оформлення українських віз до кінця цього року має запрацювати у всіх дипустановах України за кордоном.

Зазначене нововведення спрямоване на створення прозорих та доступних умов оформлення віз, спрощення візових процедур та забезпечення дієвого контролю за видачею віз українськими консулами.

З 1 червня цього року для спрощення процедури видачі українських віз МЗС "розпочало впровадження в експлуатацію інформаційно-телекомунікаційної системи "Віза".

Відтак, 10 закордонних дипломатичних установ України та оперативний відділ Департаменту консульської служби ‎МЗС у міжнародному аеропорту "Бориспіль" вже здійснюють оформлення українських віз за допомогою цієї системи.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя