Україна повністю готова до опалювального сезону, - Насалик

Підготовка до опалювального сезону 2016/17 років у всіх регіонах України проходить без зауважень
Depo.Життя
4 жовтня 2016 16:01
ФОТО: depo.ua

Про це на нараді під керівництвом віце-прем'єра Геннадія Зубка повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик, передає Depo.ua.

"На сьогодні, повинен сказати, і регіонам, і українцям... жодних зауважень і проблем з підготовки до осінньо-зимового періоду немає", - повідомив Насалик.

Міністр також зазначив, що на сьогодні продовжується накопичення запасів вугілля та газу.

Крім того, Зубко доручив провести окрему нараду по підготовці до опалювального сезону в Генічеську Херсонської області, де протягом минулого сезону були проблеми з газопостачанням.

Він також підкреслив, що рішення про початок опалювального сезону в регіонах приймається місцевою владою самостійно.

"Забезпечено готовність житлових будинків, соціальної сфери, теплопостачальних об’єктів та об’єктів водопровідно-каналізаційного господарства. Ситуація стабільна й контрольована Урядом", - сказав Зубко.

Водночас він зауважив, що окремі регіони на один відсоток або десяту частину відсотка не дотягують 100%-ї готовності до опалювального сезону.

"Щодо житлового сектору це – Волинська, Донецька, Запорізька, Херсонська та Київська області. Щодо об’єктів соціально-культурної сфери це – Полтавська, Харківська, Луганська області. Маємо якнайшвидше вирішити ці питання, аби технологічно увійти в опалювальний сезон", - зазначив Зубко.

Інфографіку щодо стану підготовкм до опалення Зубко виклав на своїй сторінці у соцмережі Twitter.

Україна повністю готова до опалювального сезону, - Насалик - фото 1

Нагадаємо, раніше Зубко обіцяв, що до 1 жовтня комунальні підприємства України будуть на 100% готові до опалювального сезону.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя