Україна є однією з найбільш піратських країн

Україна потрапила до списку з 11 країн світу, у яких, на думку США, ситуація із дотриманням прав на інтелектуальну власність є найгіршою
Depo.Життя
27 квітня 2016 10:48
ФОТО: depo.ua

Окрім України, до списку країн, у яких музика, фільми та інші види продукції американських виробників, на які поширюються авторські права, є відкритими для піратства, увійшли також Росія, Китай, Індія, Алжир, Аргентина, Чилі, Індонезія, Кувейт, Таїланд і Венесуела, передає depo.ua з посиланням на DW.

Як повідомляє агентство AP, США внесли ці країни до "списку пріоритетного спостереження" і ретельно їх перевірятимуть на предмет дотримання авторських прав. Також, у разі звернення США з позовами до Світової організації торгівлі, проти цих країн можуть бути запроваджені санкції, додає агентство.

"Як ніколи важливо запобігати ситуаціям, коли уряди інших країн, а також конкуренти, порушують права американських інноваторів", - заявив у вівторок, 26 квітня, торговельний представник США в ранзі міністра Майкл Фроман.

Минулого року з "чорного списку" країн, де процвітає піратство, виключили Еквадор і Пакистан. В Еквадорі була запроваджена кримінальна відповідальність за масштабне виготовлення контрафактної продукції, а у Пакистані розпочали роботу суди, які спеціалізуються на розгляді справ щодо дотримання прав інтелектуальної власності.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя