UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Українка, що повернулася з Китаю, розповіла про заходи безпеки у готелі, літаку та "Борисполі"

Українська блогерка Ярослава Дячук, яка серед групи туристів 31 cічня повернулися до України з китайського міста Санья, розповіла про заходи безпеки, яких було вжито в їхньому готелі, на борту літака та після прибуття пасажирів в аеропорт "Бориспіль"
 

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

 "Щодо заходів безпеки. Ми летіли авіакомпанією МАУ і були приємно здивовані тим, як був підготовлений екіпаж. Усі були в масках і в гумових рукавичках. Їжу в другому і навіть в бізнес-класах подавали в одноразовому посуді, хоча в бізнес-класі завжди подають страви в скляному посуді. В туалетах на додачу до звичайного мила з’явилися антибактеріальне мило та антисептик", – розповіла Ярослава.

За її словами, після прибуття в "Бориспіль" літак посадили не в основному терміналі.

"Там на борту в нас поміряли температуру. Ні до кого не виникло питань і нас трансфером доправили до основного терміналу D. Цікаво, що килим на трапі був змочений якоюсь рідиною, що трохи пінилася. Певно, теж задля дезінфекції", – розповіла дівчина.

Вона зазначила, що ще на борту пасажирам дали заповнити анкети з особистими даними.

"Через кілька днів мені подзвонила жінка, уточнила моє ім’я, прізвище, номер рейсу, яким я летіла, і запитала як я себе почуваю", – розповіла Ярослава. За словами блогерки, на її прохання жінка представилася лікарем-епідеміологом і сказала, що їх зібрали при МОЗ.

Більше, за словами дівчини, їм ніхто не телефонував.

"Нас нікуди не запрошували на перевірки. Ніяких додаткових карантинних заходів щодо нас не застосовували", – повідомила Ярослава. Вона зазначила, що питала в інших пасажирів з її рейсу, чи телефонували їм лікарі щодо їхнього самопочуття. За її словами, комусь дзвонили, комусь – ще ні.

Як зазначила Ярослава, "задум держави поцікавитися нашим станом – супер", але його реалізацію, на думку дівчини, треба ще доопрацювати.

Дівчина також розповіла про заходи безпеки, що були вжити у готелі, де вона відпочивала, з огляду на поширення небезпечного коронавірусу.

"У нашому готелі почали видавати маски. Покоївка заносила їх в номери, коли хтось був, і передавала їх особисто в руки. Крім цього, в їдальні з’явилися разові виделки. А в номерах додатково поставили антибактеріальне рідке безконтактне мило", – зазначила туристка.

Вона розповіла, що через пару днів після святкування китайського нового року в сусідній бухті закрили великий торговельний центр, а в їхній бухті Ялонг Бей перестали їздити більшість рейсових автобусів. Крім цього, всі туристичні місця закрили для відвідування, а гіди повертали гроші за екскурсії, які туристи не змогли відвідати.

Ярослава підсумувала, що упродовж їхнього перебування паніки в м. Санья, а саме в бухті Ялонг Бей, не було, усе було тихо і спокійно.

"Просто всюди поменшало китайців. На пляжі, в кафе, на вулицях. І майже усі вони ходили в масках", – розповіла дівчина.

Нагадаємо, за останніми даними, у світі вже є 641 жертва коронавірусу, хворих – понад 31,5 тисячу.

Довідка: Вперше невідома раніше пневмонія була діагностована 12 грудня минулого року в китайському місті Ухань.

Симптомами захворювання лікарі називали лихоманку. У деяких пацієнтів спостерігалося утруднення дихання, а рентгенівські знімки показували інвазивні пошкодження легенів. 20 січня з'явилася інформація, що заразитися на цю страшну хворобу можна і при контакті з хворим. 

Клінічні випробування вакцин проти нового вірусу, що вразив Китай та вже поширився за його межі, можуть бути проведені влітку. З 20 січня при Апараті Ради національної безпеки й оборони України працює оперативна група з питань моніторингу та аналізу ситуації щодо поширення нового коронавірусу з Китаю.

Читайте також: Коронавірус з Китаю і Україна: ТОП-6 відповідей на тривожні питання

Медичні помилки: Чому в Китаї коронавірус поширився з шаленою швидкістю, і чи загрожує це Україні 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme