Учені вказали на відмінності між чоловічими та жіночими публікаціями в соцмережах

Міжнародна група психологів і лінгвістів вивчила відмінності між чоловічим і жіночим стилями спілкування у соціальній мережі "Фейсбук"
Depo.Життя
30 травня 2016 20:20
ФОТО: depo.ua

Учені проаналізували 10 мільйонів повідомлень, статусів і постів, написаних більш ніж 65 тисячами користувачів. Повні результати дослідження опубліковано в журналі PLOS One, передає depo.ua.

Експертам вдалося встановити, що представники сильної статі найчастіше обговорюють політику, спорт та відеоігри. У використовуваній чоловіками лексиці найбільш імовірно зустріти такі слова, як "свобода", "битва", "ворог", "програти" і "виграти".

Жінки, у свою чергу, найбільше говорять про сімейне та суспільне життя. Більш емоційні, порівняно з чоловічими, публікації представниць прекрасної статі частіше за все включають такі фрази, як "прекрасний", "щасливий", "День народження", "захоплений" і "вдячний".

Дослідники підкреслюють, що жіноча лексика в соцмережах виявилася більш теплою, м'якою і ввічливою, у той час як чоловіча – більш агресивною, доказовою, але емоційно нейтральною.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя