У Зеленського обіцяють наступні вибори онлайн

Позаштатний радник президента Володимира Зеленського Михайло Федоров обіцяє, що наступні президентські вибори будуть проходити онлайн після того, як президент підписав указ про розгляд створення веб-порталу держпослуг

Про це він повідомив в інтерв'ю виданню Liga.net, інформує Depo.ua.

"У нас уже зараз є проект TheVote. На першому етапі це будуть опитування, завдяки яким президент, прем'єр та інші будуть дізнаватися реальну думку жителів країни", – сказав він.

На уточнювальне питання, коли українці зможуть голосувати онлайн, Федоров відповів, що на наступних виборах президента, а можливо, – і на місцевих.

"Точно на наступних президентських виборах. Але я буду робити все, щоб, можливо, пілотно, можливо, повноцінно були й місцеві вибори", – сказав він.

Федоров додав, що це складне технічне завдання, в якому найголовнішим є забезпечення конфіденційності, цілісності та анонімності голосування.

"Ми для цього маємо підготуватися інфраструктурно, з кібербезпеки, а також ментально. До президентських точно мають встигнути. А опитування – можливість привчити людей все це використовувати", – сказав він.

Нагадаємо, у новому виборчому кодексі передбачене запровадження онлайн процедури зміни місця голосування на виборах до Верховної Ради та президента.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook