У Єгипті застрягли близько 200 українських туристів

Близько 200 українських туристів – клієнтів Join Up другу добу не можуть вилетіти з єгипетського міста Шарм-ель-Шейх

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на Громадське.

Туроператор обіцяє, що всіх туристів 8 листопада відправлять в Україну.

Один з туристів, Олександр, розповів, що їхній рейс мав вилетіти 7 листопада о 19:10, але представники перевізника — Yanair — заявили, що на літаку "сталася бійка", тому він не полетить.

"Нас заселили у поганий готель — "клоповник", а сьогодні (8 листопада — ред.) сказали, що ми вилетим в Україну", — сказав Олександр.

За його словами, туристів привезли в аеропорт, але знову не відправили в Україну.

"Хотіли заселити знову у "клоповник", але люди піднялися і сказали, що не поїдуть туди. Нам спочатку погрожували поліцією, як представники перевізника Yanair, так і представники туроператора Join Up, а потім пообіцяли нормальний готель. Зараз ми їдемо туди", — наголосив Олександр.

У компанії Join Up підтвердили Громадському, що туристи не вилетіли з Єгипту.

"Туристам було надано розміщення в готелі, звісно, за рахунок компанії. Частина туристів уже сьогодні відправляється (в Україну — ред.) рейсом о 19:00, а друга частина відправиться також сьогодні о 21:40.

У прес-службі зазначили, що не отримували скарг від туристів щодо готелю. Стосовно причин затримки рейсу в Join Up заявили, що це не входить в їхню компетенцію і потрібно звертатися до перевізника.

Нагадаємо, наприкінці червня понад 800 українців застрягли в аеропортах кількох міст світу через проблеми з перевізниками.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна