У центрі Нью-Йорка відкрили кабінку для мастурбації

Британський виробник секс-іграшок Hot Octopuss облаштував у центрі Нью-Йорка будку для мастурбації
Depo.Життя
17 січня 2016 13:07
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Nеw York Daily News, скористатися їй можуть чоловіки, до послуг яких підключений до інтернету ноутбук. Кабінка під назвою GuyFi знаходиться на перетині 28-ої вулиці і П'ятої авеню на Манхеттені. Приміщення, як вважають в компанії, дозволити чоловікам, "працюючим з 9 до 5", влаштувати собі невелику перерву і "зняти стрес".

Маркетинговий хід придумали після проведеного виданням Time Out New York опитування, згідно з яким 39 відсотків чоловіків в Нью-Йорку займаються самозадоволенням в робочий час. Будку, як кажуть у Hot Octopuss, поставили для того, щоб "вивести цю звичку за межі офісу і створити більш сприятливе середовище", в якій "зайнятої чоловік з Манхеттена отримає приватну атмосферу і високошвидкісне інтернет-з'єднання, якого він заслуговує". Hot Octopuss З інженерної точки зору кабінка GuyFi являє собою звичайну телефонну будку, обтягнуту тканиною. У Hot Octopuss стверджують, що в день відкриття будки, 12 січня, їй скористалися близько сотні чоловіків.

У той же час представник компанії заявив порталу Mashable, що фірма "не займається активною підтримкою ідеї мастурбації в громадських місцях, оскільки такі дії є правопорушенням".

У центрі Нью-Йорка відкрили кабінку для мастурбації - фото 1

У центрі Нью-Йорка відкрили кабінку для мастурбації - фото 2

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя