У Тернополі ресторатор створив релігійне "Братство Лисих", щоб обійти карантин вихідного дня

Власник двох ресторанів у Тернополі "Лисий" і "Леліва" Тарас Ковальчук знайшов спосіб обійти карантин вихідного дня, створивши релігійну організацію "Братство Лисих"

У Тернополі ресторатор створив релігійне…
Фото: Тарас Ковальчук / Facebook

Про це він написав у своєму Фейсбуці, повідомляє Depo.ua.

"Почали шукати юридичний механізм, як ми зможемо продовжити працювати, у нових умовах. Почали дивитись на досвід інших країн. Запала в око Польща (найрелігійніша країна Європи) та фітнесцентр, який став церквою. Почали вивчати, виявилось церкви не треба, треба просто релігійну організацію. Тому сьогодні 12.11.2020 десять однодумців на загальних зборах проголосували про створення релігійної організації "Братство Лисих" та затвердження статуту. Тому на ці вихідні хостел буде працювати у форматі монастиря, Леліві – трапезна, Лисий – храм", – повідомив він.

Тарас розповів, що спочатку вони намагались донести до влади свої вимоги за допомогою акцій протесту, але це не спрацювало.

"Скажу чесно, я ще в понеділок розумів, що готуватись треба до найгіршого варіанту, адже влада у Києві не дуже чує бізнес та людей загалом, тому почали готуватись до двох сценаріїв. 1. Пікети, протести на національному рівні. Спробувати достукатись до влади та пояснити, що логіки карантину вихідного дня нема", – розповів він.

Ресторатор нагадав, що згідно зі ст. 35 Конституції України "Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність".

Нагадаємо, також киянин анонсував перетворення велокрамниці на "Велосипедну церкву України".

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"