У Telegram запустили фейковий канал "Киев Власть"

Два дні тому в соціальній мережі Telegram шахраї запустили канал під викраденою назвою "Киев Власть" – він поширює домисли та фейки

Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на редакційну статтю сайту "КиевVласть".

Зазначається, що редакція аналітичного інтернет-видання "КиевVласть" не має жодного відношення до цього Telegram-каналу, та радить своїм читачам не довіряти фейкам, вигадкам і домислам, які через нього поширюються.

Наголошується, що бренд видання зареєстрований і захищається законом про авторське право.

У виданні пояснили, що дізналися про створення такого каналу від читачів, які розповіли про поширення в ньому нібито "інсайдів, чуток і фактів про київських політиків".

"По-перше, незрозумілий чорно-білий логотип на Telegram-каналі не є ні офіційним логотипом "КиевVласть", зареєстрованим як торгова марка (ТМ), ні будь-яким іншим логотипом нашого видання. По-друге, "КиевVласть" ніколи не мала, і поки що не має свого Telegram-каналу. З огляду на те, що трапилася провокація, редакція "КиевVласть" створить свій Telegram-канал, про що повідомить окремо. Посилання на офіційний Telegram-канал буде розміщене на сайті аналітичного інтернет-видання", – наголосили в редакції.

Повідомляється також, що редакція "КиевVласть" ніколи б не сплутала Київську міську раду з Київською міською державною адміністрацією, як це роблять автори фейкового Telegram-каналу.

"Редакція "КиевVласть" вважає паразитування на своєму бренді, якому в серпні ц.р. виповнюється 10 років, і копіювання наших елементів стилю – крадіжкою інтелектуальної власності, що має каратися за законом. Ми, редакція "КиевVласть", прекрасно розуміємо, хто саме створив фейковий Telegram-канал "Київ Влада". З усією відповідальністю заявляємо, що вважаємо цих людей дешевками, здатними лише на створення фейків і безглуздих "розпилів" бюджетів своїх недалекоглядних господарів", – підсумували у виданні.

Нагадаємо, телеканал 1+1 закликає глядачів користуватися тільки офіційними сторінками телеведучих і телепроєктів та не вірити фейкам в Інтернеті.

Повідомлялося також, що наприкінці березня СБУ заблокувала шість каналів незаконної "європеїзації"

Окрім того, СБУ "спалила" 370 російських посіпак, які ширили фейки про коронавірус, і заблокувала понад 2,3 тисячі акаунтів за фейки про COVID-19.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme