У США взялися тестувати безпілотні вантажівки

Американський стартап TuSimple, який розробляє безпілотні вантажівки, виграв контракт у Поштової Служби Сполучених Штатів на здійснення п'яти перевезень поштового вантажу
 

Про це повідомляє FOX News, повідомляє Depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Старап TuSimple із Сан-Дієго, який розробляє безпілотні вантажівки, виграв контракт на здійснення п'яти доставок для Поштової Служби Сполучених Штатів між хабами у Фініксі й Далласі", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє FOX News, довжина кожного маршруту сягатиме 1600 кілометрів.

Вантажівка буде обладнана спеціальними лідарами, радарами й камерами, зокрема такими, що можуть дивитися на відстані в один кілометр уперед.

Транспортний засіб може їздити автономно в більшості випадків без водія.

Зазначається, що нині TuSimple вже розробила десяток прототипів вантажівок, які здійснюють перевезення для клієнтів, проте, в компанії планують пізніше цього року пустити на дороги близько 50 безпілотних вантажівок.

У TuSimple наголосили, що експеримент з поштою США є гарною можливість продемонструвати потенціал технологій, і подивитися, як вантажівка здійснює 22-годинний маршрут без допомоги людей, у той час як для звичайної вантажівки знадобилося би два водії для подолання вказаного маршруту.

Нагадаємо, у Швеції розпочали доставку товарів безпілотними електровантажівками, що рухаються автошляхами загального користування.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна