У США подумають, як стримати Росію

Американські законодавці обговорять заходи зі стримування Росії
Depo.Життя
24 квітня 2016 20:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє The Hill, пише depo.ua.

Члени комітету стверджують, що в законопроекті про бюджет на забезпечення нацбезпеки на 2017 рік багато заходів "буде спрямовано на стримування Росії".

"У нас є кошти на те, щоб розмістити війська в різних частинах Східної Європи, а це головне - мати присутність у регіоні, щоб продемонструвати підтримку нашим союзникам", - коментує член комітету, конгресмен Адам Сміт.

Головним заходом зі стримування Росії в законопроекті є ініціатива "зміцнення європейської безпеки", яка покликана надати допомогу збройним силам європейських союзників США, стурбованим діями Москви.

У законопроекті на цю ініціативу виділяють $3,4 млрд, що в чотири рази перевищує обсяг фінансування цієї програми в 2016 році. Також законопроект схвалює виділення $150 млн Києву в рамках "ініціативи щодо сприяння Україні в галузі безпеки".

За планами законодавців, зокрема, кількість кораблів у складі ВМС США зросте з 272 до 350. За словами автора ініціативи конгресмена Ренді Форбса, "мати таку присутність украй важливо, тому що тільки за його наявності ми зможемо запобігати такій агресії", зазначає видання.

Засідання комітету палати представників із питань збройних сил відбудеться 27 квітня.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: життя