У США перевірять електромобілі Tesla після смертельної аварії

Американська влада розслідує перший випадок смерті людини, до якої потенційно могла призвести технологія автопілота електрокарів Tesla Motors
Depo.Життя
1 липня 2016 08:27
ФОТО: depo.ua

У травні водій автомобіля Tesla з увімкненим автопілотом загинув, коли його машина зіткнулася з вантажівкою, повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

У Tesla Motors кажуть, що це перший випадок аварії з летальним результатом на 130 мільйонів миль, які вже наїздили машини з системою автопілотування.

Національне управління безпекою руху на трасах США перевірить "конструкцію і роботу засобів допомоги в управлінні автомобілем, які використовувалися під час зіткнення".

Теоретично розслідування може призвести до відкликання 25 тисяч таких самих автомобілів, пише агенція Reuters. Втім, Національне управління безпекою руху на трасах США і сама компанія наголошують, що мова йде поки що про попередню перевірку.

Після повідомлення про аварію і початку розслідування котирування Тесла на біржі впали на 3%.

Голова Tesla Motors Ілон Маск, представивши в жовтні минулого року програмне оновлення з функцією автопілота, настійливо радив водіям користуватися цією системою з обережністю.

У компанії рекомендували водіям ніколи не випускати кермо з рук навіть при включеному автопілоті і наголошували, що з водія не знімається відповідальність за керування автомобілем.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя