У США бот-юрист, якого розробив 19-річний студент, заощадив $ 3 млн

Послугами робота скористалося близько 86 тис. користувачів і заощадили чималу суму грошей
Depo.Життя
22 лютого 2016 13:04
ФОТО: depo.ua

19-річний студент Стенфордського університету Джошуа Броудер створив програму для юридичної допомоги, яка заощадила користувачам $ 3 млн, повідомляє depo.ua з посиланням на Українські новини.

Спочатку Джошуа запустив сайт DoNotPay, який допомагав користувачам оскаржувати несправедливі штрафи за парковку.

Після того, як ЗМІ написали про DoNotPay, користувачі засипали розробника питаннями про те, як використовувати сайт, щодо законодавства.

"Я пробував відповідати на кожне питання, але сайт набирав популярність і стало важко коментувати кожен email в деталях. Кращим способом для вирішення цієї проблеми стала б комп'ютерна програма, яка могла б спілкуватися з користувачами, відповідати на питання як людина і генерувати тексти апеляційних скарг" , - розповів Джошуа.

Робот працює так: спочатку задає користувачеві серію питань, а коли інформації стає досить і за умови, що у користувача є законні підстави для апеляції, генерує текст для апеляційного документа.

Він вміє давати раду з ситуаціями з несправедливими штрафами за парковку, страховкою платежів, скасуванням рейсів або поїздів. За чотири місяці роботи сайт заощадив користувачам близько 2 млн фунтів (близько $ 3 млн).

Програма вміє комбінувати фрази, шукати ключові слова і навчається. Якщо робот ніяк не може допомогти користувачеві, він пропонує зв'язатися з розробником безпосередньо.

Послугами робота скористалося близько 86 тис. Користувачів, причому 40% стверджували, що змогли добитися успіху в своїх розглядах (середній розмір штрафу становить близько 60 фунтів).

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя