У справі про розстріли на Майдані надали дві протилежні експертизи

Дві судово-медичні експертизи щодо вбивства одного із протестувальників виявилися протилежними за висновками
Depo.Життя
11 жовтня 2016 21:21
ФОТО: depo.ua

У Святошинському райсуді столиці сьогодні, 11 жовтня, розглянули дві експертизи смерті Героя Небесної Сотні Євгена Котляра, що суперечать одна одній, повідомляє Depo.ua із посиланням на "5 канал". Наразі за цією справою на лаві підсудних перебувають п'ятеро екс-беркутівців.

За висновками первинної судово-медичної експертизи, зробленої одразу після смерті Євгена Котляра, куля увійшла в його шию зліва направо. Тож, імовірно, стріляли з боку готелю "Україна".

Пізніше провели секторальну балістичну експертизу, а її висновки – інші. Куля увійшла справа наліво. Це може свідчити про те, що стріляли з боку барикад. Захист підозрюваних наполягає, що враховувати потрібно перші дослідження, як більш достовірні.

"Головна суперечність – вхідні отвори були зліва чи справа. Із самого початку протягом двох років органами досудового слідства були зібрані докази, що вхідна рана була зліва, що стріляли з боку готелю "Україна". Остання, так  звана "комплексна" експертиза дійшла до інших висновків, але ці експерти не були біля тіла", - стверджує Ігор Варфоломеєв, адвокат захисту.

Натомість, сторона обвинувачення переконує, що секторальна експертиза - більш комплексна.

Нагадаємо, що один із екс-беркутівців розповів про те, що силовиками на Майдані використовувалися не гумові, а свинцеві кулі.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя